301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Haziran 2016 - Pazar 13:05 Bu haber 2672 kez okundu
 
SUÇEP'e katılan 748 Süleymanpaşalı öğrenci çevreci belgelerini aldı
Süleymanpaşa ilçe Belediyesi tarafından başlatılan Süleymanpaşa Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi'ne (SUÇEP) katılan öğrenciler katılım belgesi aldı.
EĞİTİM Haberi
SUÇEP'e katılan 748 Süleymanpaşalı öğrenci çevreci belgelerini aldı

SUÇEP kapsamında teorik ve uygulamalı eğitimlere katılan 748 öğrenci, Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda düzenlenen törende katılım belgelerini Başkan Yardımcısı Berkay Çakır'ın elinden aldı. Süleymanpaşa Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi'ne katılan öğrencilere teşekkür eden Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Çakır, "Bu proje kapsamında şehrimizdeki ilkokullardan 748 çocuğumuz ile bir araya gelip çevre konusunda farkındalık oluşturmak istedik. Süleymanpaşa Belediyesi olarak çevrenin korunması ve iyileştirilmesi, doğal kaynakların en uygun ve verimli şekilde kullanılması, her türlü çevre kirliliğinin önlenmesi ile atıkların yönetimi konularında başta çevre eğitimi olmak üzere bir dizi uygulamalı faaliyet gerçekleştirdik. Projemiz sonunda da daha çevreci, daha duyarlı yol arkadaşlarımız oldu. Projeye katılan tüm çocuklarımıza, onları destekleyen öğretmenlerimiz ve ailelerimize çok teşekkür ederim" dedi.


Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır, konuşmasının ardından tek tek katılım belgelerini dağıtırken, öğrencilerin sevinçleri görülmeyi değerdi.

 

Haber: TEKİRDAĞ (İHA)

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı