301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 12:13 Bu haber 903 kez okundu
 
Süleymanpaşa’da yapılan çalışmalarda 37 kişi yakalandı
Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce 2019 yılı Eylül ayı içerisinde yapılan çalışmalarda 37 kişi yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
Süleymanpaşa’da yapılan çalışmalarda 37 kişi yakalandı

Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce 2019 yılı Eylül ayı içerisinde, genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması, asayişe müessir olayların önlenmesi bu kapsamda önleyici ve caydırıcı tedbirlerin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde, okul çevreleri, araçlar ve umuma açık yerlerde değişik zaman dilimlerinde çeşitli uygulamalar gerçekleştirildi.
Uygulamalarda 824 kişinin GBT sorgulaması yapılırken aranan şahıslardan 5'i yakalandı. Bu uygulamalar sırasında 86 araç kontrol edilerek araçlarda herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadı.
Ayrıca yapılan çalışmalar sonucu başta hırsızlık olmak üzere 21 ayrı olayda toplam 32 şahıs yakalandı. Şüpheli şahıslardan 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet kurusıkı tabir edilen tabanca, 2 adet motosiklet ile çok sayıda elektrikli ev aleti ve mutfak eşyası ele geçirildi. Hırsızlık olaylarıyla ilgili ele geçirilen malzemeler sahiplerine teslim edilirken tabancalar ise muhafaza altına alındı.
 

HABER:TEKİRDAĞ (İHA)

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı