301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Haziran 2016 - Cuma 18:30 Bu haber 2892 kez okundu
 
SÜLEYMANPAŞA İLÇE MERKEZİNİN ŞİDDETLİ YAĞIŞTAN ETKİLENMEMESİ SEVİNDİRDİ
Trakya’yı etkisi altına alan ve Süleymanpaşa ilçe merkezinde bugün öğleden sonra yağan şiddetli yağış sonucu, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) tarafından yapılan çalışmalarla döşenen yağmur suyu izale hattı sayesinde su baskınları ve taşkın oluşmadı.
GÜNDEM Haberi
SÜLEYMANPAŞA İLÇE MERKEZİNİN ŞİDDETLİ YAĞIŞTAN ETKİLENMEMESİ SEVİNDİRDİ

Meteoroloji Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre metrekareye 22.9 mm yağışın düştüğü Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçe merkezi, son dönemlerde TESKİ’nin yaptığı altyapı çalışmaları sayesinde bu sefer yağmura teslim olmadı. Altyapıya yapılan yatırımın etkisini göstermesi, sorunsuz bir şekilde şiddetli yağış atlatılması, ayrıca araç trafiğinde aksama yaşanmaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması, kurum yetkililerini ve sahada hazır bekleyen ekipleri sevindirdi.

“YAPTIĞIMIZ HER ÇALIŞMA VATANDAŞIMIZIN MAĞDURİYET YAŞAMAMASI İÇİNDİR”
Yağış esnasında şehir merkezinde incelemelerde bulunan TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Tekirdağ Merkez 1. ve 2. Kısım Kanalizasyon ve Yağmur Suyu İnşaatı kapsamında yapılan yağmur suyu hatları sayesinde, altyapı sistemin sağlıklı bir şekilde çalışmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Genel Müdür Başa, “Çalışmalar yapılırken karşılaşılan bunca zahmet sonucunda yoğun ve sağanak bir yağış altında herhangi bir felaketle karşılaşılmamış olması çok mutluluk verici. Vatandaşımız bizim için çok önemli. Yaptığımız her çalışma vatandaşımızın mağduriyet yaşamaması içindir” dedi.

 

HABER : TEKİRDAĞ (İHA) 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı