301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mayıs 2016 - Pazartesi 09:52 Bu haber 1397 kez okundu
 
Süleymanpaşalı çocuklar “Küçük Balık Bambam” ile çevreci oldular
Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, üyelerine yönelik mayıs ayı boyunca her pazar günü Belediye Kültür Merkezi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde düzenlediği müzikal çocuk oyunu gösterimlerini “Küçük Balık Bambam” adlı oyun ile tamamladı.
GÜNDEM Haberi
Süleymanpaşalı çocuklar “Küçük Balık Bambam” ile çevreci oldular

DÖRT HAFTASONU DÖRT FARKLI MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU

“Komik Kurt ve Keçi Yavruları” adlı oyun ile başlayan mayıs ayı etkinliklerinde “Alis Harikalar Diyarında” ve “Survivor Eğlence Kampı” adlı müzikal oyunların ardından “Küçük Balık Bambam” adlı müzikal oyun Süleymanpaşalı minikler için sahnelendi.

ÇOCUKLAR ÇEVREYİ KİRLETMENİN ZARARLARINI ÖĞRENDİLER

Dünya Çevre Haftası dolayısıyla hazırlanan 13.00, 15.00 ve 17.00 seansları olmak üzere üç seans halinde sergilenen çevre konseptli oyunda,  sevimli ve yardımsever Küçük Balık Bambam’ın okul çağına gelişi, deniz okulunda tanıştığı arkadaşları ve insanların denize attığı atıkların denizleri kirletmesi konusu işlenirken Süleymanpaşalı çocuklar da çevreyi kirletmenin zararlarını eğlenceli bir şekilde öğrendiler.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ÇOCUK KULÜBÜ ÜYELERİNE SÜRPRİZLER DEVAM EDECEK

Çocukların büyük beğenisini kazanan Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü müzikal tiyatro etkinliklerinin mayıs ayı ile sınırlı kalmayacağının altı çizilirken haziran ayında da tüm Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyelerini sürprizlerin beklediği açıklandı.

 

kaynak : http://www.suleymanpasa.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı