301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2015 - Perşembe 23:20 Bu haber 1003 kez okundu
 
TEKİRDAĞ'DA ELEKTRİK KESİNTİSİNE DİKKAT
GÜNDEM Haberi
TEKİRDAĞ'DA ELEKTRİK KESİNTİSİNE DİKKAT

MELTEM KAY 
TEKİRDAĞ (İHA) - Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ ve Çerkezköy İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, Çerkezköy İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bakım onarım ve montaj çalışmaları nedeniyle 26 Mart Perşembe günü 14:00-16:00 saatleri arasında 2 saat süre ile Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinin, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi'nin bir kısmı, Öztrak Caddes'nin bir kısmı, Kahraman Sokağın bir kısmı, Cefa Sokak, Sakaoğlu Sokak, Onur Sokak ve Optimet Güven Hastanesi'nde elektrik kesintisi yapılacağı kaydedildi.
Öte yandan, TREDAŞ Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında şebeke çalışmaları nedeniyle 28 Mart Cumartesi günü 06:00-07:00 saatleri arasında 1 saat süre ile Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinin şehir merkezi, Şarköy Devlet Hastanesi, Mey Alkollü İçkiler San. ve Tic. A.S., Teknik Vakum, Esin Serbetçi, Sebahattin Aslan, Trakya Zeytinyağı, Öğretmenler Akgül Sitesi'nde; 28 Mart Cumartesi günü 06:00-08:00 saatleri arasında 2 saat süre ile Şarköy ilçesi Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Atatürk Caddesi ve Arif Hikmet Caddesinde; 29 Mart Pazar günü 05:00-06:00 saatleri arasında 1 saat süre ile Tekirdağ’ın Malkara ilçesinin şehir merkezi-Kozyörük, İshakça, Gönence, Hacısungur, Karacagür, Güneşli, Tekke, Bağpınar, Doğanköy, Mestanlar, Sarnıç, Batkın, Kiremitlik, İbrice, Yörücek, Sarıyer, Pirinççeşme, Kürtüllü, Tatarçiftliği, Hemitköy, Demircili, Yılanlı, Şahinköy, Doluköy, Deveciköy, Kadıköy, Izgar, Haliçköy, Sarıpolat, Yaylagöne, Danişment, Ahmetpaşaköy, Yaylaköy, Hasköy, Gözsüzköy, Allışık, Karacahalil, Elmalı, Saracaçiftlik, İmamçiftliği, Çavuşköy, Alaybey, Sufatlı Çiftliğinde elektrik kesintisine gidilecek.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi'ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı