301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Şubat 2015 - Perşembe 17:01 Bu haber 2197 kez okundu
 
Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı'ndan Malkara TSO'ya ziyaret
26. Vergi haftası kapsamında geldiği Malkara'da Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret eden Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı Abdülkayyüm Karayel, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin'le görüştü.
GÜNDEM Haberi
Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı'ndan Malkara TSO'ya ziyaret

26 Şubat 2015 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarete Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı Abdülkayyum Karayel dışında, Vergi Dairesi Grup Müdürleri Şenol Gelen ile Mustafa Çelik, Mali İşler Müdürü Sibel Karaelli, Malkara Vergi Dairesi Müdürü Halime Duhan, Müdür Yardımcısı Mashar Orhan ve VHKİ Semra Kınay katıldı.

Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı Abdülkayyum Karayel, bu yıl 26. Vergi Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladıklarını belirterek Hafta etkinlikleri hakkında bilgilendirmede bulundu. 2014 yılı içerisinde vergide tahsilât ve tahakkuk oranımız artış gösterdiğini bildiren Karayel, 2015 yılında da bu artış oranının süreceğini umut ettiklerini söyledi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin de Vergi Haftasını hep birlikte kutladıklarını ifade ederek, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası olarak verginin önemini her platformda dile getirdiklerini, bölgenin ve ülkenin gelişmesinin ancak mükelleflerin vergisini ödemesiyle mümkün olabileceğini vurguladı. Ümran Bilgin, ayrıca Tekirdağ il sınırları içinde faaliyet gösteren birçok firmanın vergi kayıtlarının İstanbul'da olmasını eleştirerek, devletin bu konuda bir yaptırımının olması gerektiğini söyledi.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı