301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Şubat 2015 - Perşembe 16:54 Bu haber 2340 kez okundu
 
THK 90.ıncı yılında Edirne’den geçti…
Türkiye’de havacılık alanında, “Üniversite eğitimi, pilot, paraşütçü, orman yangınları ile mücadele, hava ambulans model uçak kursları gibi birçok alanda faaliyet gösteren Türk Hava Kurumu, Genel Yönetim Kurulu üyesi Recep Gök başkanlığında Edirne’de Valiliğe ve Belediye Başkanlığına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
GÜNDEM Haberi
THK 90.ıncı yılında Edirne’den geçti…

          İlk olarak THK Genel Yönetim Kurulu üyesi Recep Gök, beraberinde Edirne Şube Başkanı Nilüfer Umut Köylüoğlu, Uzunköprü Şube Başkanı Nazif Yücel, Meriç Şube Başkanı Özcan Soyupak ,İpsala Şube Başkanı Niyazi Akıncı ,Lalapaşa Şube Başkanı Yusuf Açı, Keşan ve Malkara Şube Saymanları Yücel Top ve Üzeyir Kocakır ile birlikte Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan ‘ı makamında ziyaret etti.

          Türk Hava Kurumunun 90.ıncı yılı kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirilen ziyarette THK Genel Yönetim Kurulu üyesi Gök, yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Gürkan’a bilgiler verdi. Edirne Şube Başkanı Köylüoğlu da Belediye Başkanı Gürkan’ı önümüzdeki günlerde Edirne’de açılacak Planör kursu protokol uçuşuna davet etti.

          Türk Hava Kurumu heyeti daha sonra Vali Dursun Ali Şahin tarafından makamında kabul edildi. Türk Hava Kurumunun faaliyet ve icraatlarının konuşulduğu ortamda Vali Şahin, kurumun son yıllarda çok güzel çalışmalar yaptığını, THK’nu her zaman destekleyeceklerini belirtti. THK Genel Yönetim Kurulu üyesi Recep Gök de Vali Şahin’e kendilerini samimi ve candan duygularla karşıladıkları için teşekkür etti.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı