301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Mayıs 2016 - Cuma 14:17 Bu haber 1443 kez okundu
 
TOPLU SÜNNET VE NİKAH ŞÖLENİ KAYITLAR BAŞLADI
BAŞVURLAR HALK MASALARINA YAPILACAK Çerkezköy Belediyesi’nin ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi aileler için her yıl geleneksel olarak yapmış olduğu Toplu Sünnet etkinliklerinin kayıtları başladı.
GÜNDEM Haberi
TOPLU SÜNNET VE NİKAH ŞÖLENİ KAYITLAR BAŞLADI

İlçemiz sınırları içerinde ikamet eden 5-10 yaş aralığında bulunan (2006-2011 yılları arasında doğan) çocukların toplu sünnet işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Belediyemiz Halk Masalarına müracaat ederek başvurularını yapabilecekler. Sünnet işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlarımız 29 Temmuz tarihine kadar Belediyemize gelerek başvurularını tamamlayacaklar.
KAYITLARI EVLENDİRME MEMURLUĞU ALACAK
   Belediyemizin ilçemiz sınırları içerisinde yaşayan gençlerimiz ve nikah yaptıramamış çiftlerimiz için her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu ve vatandaşlarımızın da şahitliğinde yeni bir hayata adım attığı Toplu Nikah Töreni için de kayıtlar alınmaya başladı. Çerkezköy Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleştirdiği Nikah Töreni için kayıt yaptıracak olan çiftlerimiz Belediyemiz Evlendirme Memurluğu’na 29 Temmuz’a kadar şahsen müracaat ederek kayıtlarını yaptırabilecekler.

 

kaynak : http://www.cerkezkoy.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı