301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mart 2015 - Cumartesi 22:43 Bu haber 10303 kez okundu
 
Trakyalı vine fenomeni Ataberk Doğan Ada Cafe'de
Trakyalı vine fenomeni Ataberk Doğan Malkara'da gençleri çılgınca eğlendirdi.
YAŞAM Haberi
Trakyalı vine fenomeni Ataberk Doğan Ada Cafe'de

Son dönemlerde Vine çılgınlığı herkesi etkisi altına aldı. İnstagram'dan sonra Vine'da kısa video çekmek moda oldu. Vine fenomenleri arasında çok dikkat çekici karakterler var. Bunlardan biri de Trakya'lı vine fenomeni Ataberk Doğan.

21 Mart 2015 Cumartesi saat 20.00'de  Malkara Ada Cafe'de sahne alan Ataberk Doğan, Malkaralı gençleri çılgınca eğlendirdi. Ocak ayında Malkara'ya Sancak'ı getiren Selçuk ve Kader Dönmez kardeşler, Ozan Gündüz ve Birsen Dönmez'den oluşan genç organizatörler bu kez de Ataberk Doğan'ı Malkara'ya getirerek Malkaralılarla buluşturdular. Bu organizasyonun sponsorluğunu ise Altınbaş Bilgisayar (Gökhan Fındık - Sezgin Altınbaş - Kadir Çakır) üstlendi. Organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emeği olan Gazi Ömer Bey Lisesi öğrencisi Selçuk Dönmez, katılımın beklediklerinin üzerinde olduğunu ve bu tür organizasyonları daha da arttıracaklarını söyledi.

Organizasyonda ses sistemini Altuğ Ses ve Işık sistemleri sahibi Serdar Bülbül yaparken, Ataberk Doğan'ın vineleri geceye damgasını vurdu.

Haber : Emin Borazan & Onur Akıncı (malkaram.com)

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı