301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Şubat 2015 - Pazartesi 17:48 Bu haber 1359 kez okundu
 
Türk Hava Kurumu 90 yaşında
Türk Hava Kurumu'nun 90. Kuruluş yıldönümü nedeniyle 16 Şubat 2015 Pazartesi günü saat 10.00'da Malkara Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakıldı.
GÜNDEM Haberi
Türk Hava Kurumu 90 yaşında

Yapılan çelenk sunma törenine THK Malkara Şube Başkanı Remzi Kartal, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Kartay, Süleyman Tetik, Şube Saymanı Üzeyir Kocakır ile İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memurları  katıldı.

Türk Hava  Kurumu Malkara Şube Başkanı Remzi Kartal, törende yaptığı konuşmada, Cumhuriyetin ilanından 15 ay sonra kurulan THK'nin Mustafa Kemal Atatürk'ün havacılığa verdiği önemin bir göstergesi olduğunu söyledi. THK'nin 90. kuruluş yıldönümünün gururla kutlandığını ifade eden Kartal, "THK, ambulans uçak ve helikopterleriyle, eğitim ve yangın söndürme uçaklarıyla, havacılık üniversitesiyle, eğitim, sağlık, sosyal ve sportif alanlarda 400'ü aşkın şubesiyle yüce halkımıza hizmet vermektedir." dedi. Remzi Kartal, konuşmasının sonunda THK'ya maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen vatandaşlara teşekkür ederek, 90. yılın hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı