301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2015 - Perşembe 00:51 Bu haber 1231 kez okundu
 
Türk Hava Kurumu öğrencilere tanıtıldı
THK Malkara Şubesi organizasyonunda Malkara Anadolu Lisesi öğrencilerine “Türk Hava Kurumunun faaliyetleri ve Türk Hava Kurumu Üniversitesinin” tanıtımı yapıldı.
EĞİTİM Haberi
Türk Hava Kurumu öğrencilere tanıtıldı

         24 Mart 2015 Salı günü saat 14.00’te Malkara Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansa; THK İlçe Başkan Yardımcısı Timur Vardar, Yönetim Kurulu üyeleri Recep Kartay ve Süleyman Tetik, Şube Saymanı Üzeyir Kocakır, Malkara Anadolu Lisesi Müdürü Mümin Lütfüoğlu, İlçe Veteranlar Kulübü Başkanı Recep Şenol ile çok sayıda öğrenci katıldı.

         Konferansa konuşmacı olarak katılan THK Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Tanıtım Sorumlusu Yusuf Temurtaş, “Türk Hava Kurumu Havacılık ve Uzay Üniversitesinin akademik anlamda yaptığı çalışmalar, giriş puanları ile bölümlerden öğrencilere bahsederek, THK Üniversitesini neden seçmeleri gerektiğini anlattı.” THK tarafından gerçekleştirilen kurslar hakkında da bilgi veren Temurtaş, havacılığa meraklı herkesi THK’ya beklediklerini söyledi. Kariyer planlaması açısından havacılık sektörünün çok önemli bir yerde olduğunu belirtti. 

         Ardından, THK Genel Başkanlığı Tanıtım Sorumlusu İlkay Barışık, Türk Hava Kurumunun kuruluşunu ve faaliyetlerini slayt eşliğinde videolu anlatımlarla öğrencilerle paylaştı.

         Konferans bitiminde THK Malkara Şubesi tarafından açılan Model Uçak Kursunu başarıyla bitiren öğrencilere THK Yöneticileri ile Okul Müdürü Mümin Lütfüoğlu tarafından sertifikaları verildi.

         Yaptıkları Ata model uçaklarını okul bahçesinde THK yöneticileri, Okul Yöneticileri ile birlikte uçuran öğrenciler keyifli anlar yaşadı.

Haber – Onur Akıncı (malkaram.com)

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı