301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Şubat 2015 - Çarşamba 13:15 Bu haber 2291 kez okundu
 
Ümran Bilgin Malkara'ya destek istedi
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılan il ve ilçe Oda-Borsa yöneticileri toplantısında, konuşan Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, diğer oda ve borsa başkanlarından Malkara'ya destek olmalarını istedi.
GÜNDEM Haberi
Ümran Bilgin Malkara'ya destek istedi

Malkara Ticaret ve Sanayi Odasını Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Oda Genel Sekteri Sinan Beşer, 18 Şubat 2015 Çarşamba günü Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın ev sahipliğinde düzenlenen Tekirdağ İl ve İlçe Oda ve Borsa yöneticilerinin katıldığı İstişare toplantısına katıldı.

   Tekirdağ ve İlçelerinin sorunlarının görüşüldüğü toplantıda gerçekleştirilmesi planlanan yeni projeler,Organize Sanayi Bölgelerinin son durumları, Trakya için yapılacak olan yeni atılımlardan bahsedildi.

   Toplantı da söz alan Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin; Malkara Organize Sanayi Bölgesi hakkında görüşlerini ve son durumu hakkında bilgiler verdi.Bilgin; konuşmasının devamında Malkara'daki tarım ve hayvancılığın ilçede çok önemli bir yere sahip olduğunu ve bu konuda Malkara'ya destek verilmesi hususunda tüm Oda ve Borsa Başkanlarından destek istedi.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı