301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Mayıs 2016 - Çarşamba 15:17 Bu haber 1719 kez okundu
 
VELİKÖY MAHALLE EVİMİZİN YILSONU SERGİSİ AÇILDI
Veliköy Mahalle Evimizin Yılsonu Sergisi bugün düzenlenen tören ile açıldı. Veliköy Mahalle Evi’nin Yılsonu Sergisi’nin açılış kurdelasını kesen Belediye Başkanımız Vahap Akay keserken, açılışa Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay, CHP İlçe Başkanı Engin Camcı, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa As, Veliköy Mahalle Muhtarı Ersan Albayrak, Belediye Meclis Üyelerimiz, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
REKLAM Haberi
VELİKÖY MAHALLE EVİMİZİN YILSONU SERGİSİ AÇILDI

KATKI SUNAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ
   Veliköy Mahalle Evimizin Yılsonu Sergisi’nin açılış konuşmasını yapan Veliköy Mahalle Evi Sorumlusu Gülten Altay, Eylül ayında açılan Basit İğne Teknikleri ve Rölyef Kurslarına toplam 41 kursiyerin katıldığını ve bugün 41 kursiyerin el emeği, göz nuru ürünlerinin sergilenmeye başlandığını belirterek, “Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Vahap Akay’a, Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne, kurs hocalarımıza, Veliköy Mahalle Muhtarımıza, kursiyerlerimize ve katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
SON DERECE MUTLUYUM
   Açılışta konuşan Belediye Başkanımız Vahap Akay ise Çerkezköy Belediyesi’nin ilk Mahalle Evi’ni Veliköy’de açtığını, ardından Çerkezköy ve Kızılpınar’da çeşitli kurslar düzenlendiğini belirterek, “Mahalle Evlerimizde kadınlarımızı, bayanlarımızı görmekten, onların el emeği göz nuru eserlerinin bugün sergilendiğini görmekten son derece mutluyum” dedi.
KAPALI OTOPARK ÜZERİNDE KURSİYERLER ÜRÜNLERİNİ SEGİLEYECEKLER
   Mahalle Evlerinin ve açılan kursların komşuluk, arkadaşlık ilişkilerini güçlendirdiğini, geliştirdiğini ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Bu kurslarımızda ciddi emekler, göz nurları var. Her yıl bu kurslarda üzerine koyarak gidiyoruz ve sayımız artıyor. Bu kurslarımızda ortaya çıkan eserlerin sergilenmesi, katma değere dönmesini ben önemsiyorum. Bunun için 30 Mayıs ile 4 Haziran tarihleri arasında Çerkezköy Belediyesi olarak Kapalı Otopark’ın üzerinde stand kuracağız ve kurslarımızda yapılan el emeği, göz nuru eserleri sergileyerek, kursiyerlerimizin satış yaparak, bundan gelir elde etmesine imkan tanıyacağız. Kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimizin ürünlerini getirerek, sergilemelerini istiyoruz” dedi.
Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın konuşmasının ardından Veliköy Mahalle Evimizin Yılsonu Sergisi açıldı ve kursiyerlerin ortaya çıkardığı birbirinden güzel el emeği, göz nuru ürünler gezilerek, incelendi.

 

kaynak : http://www.cerkezkoy.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı