301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Şubat 2015 - Cuma 20:32 Bu haber 1167 kez okundu
 
Vergi haftası etkinliklerle kutlandı
Malkara Vergi Dairesi Müdürü Halime Duğan her yıl geleneksel olarak kutlanan Vergi Haftasını malkaram.com'a değerlendirdi.
GÜNDEM Haberi
Vergi haftası etkinliklerle kutlandı

Vergi Dairesi Müdürü Halime Duğan; Vergi Haftasının 1990 yılından itibaren Maliye Bakanlığı tarafından geleneksel olarak her yıl çeşitli etkinliklerle kutlandığını dile getirdi. Bu yıl 26.'sı kutlanan vergi haftasının en önemli amacının toplumda vergi bilincini oluşturmak olduğunu sözlerine ekledi. Mart ayı beyanname ayı olduğu için Vergi haftasının eskiden Mart ayının başında kutlandığını hatırlatan Duğan, yaklaşık 5 - 6 yıldır Şubat ayında kutlandığını söyledi. Duğan sözlerinin devamında, "Malkara Vergi Dairesi Müdürlüğü olarak vergisel yükümlülüklerini zamanında yerine getiren mükelleflerimiz arasından belirlediğimiz 10 mükellefimizi ziyaret ederek, teşekkür belgesi takdim ettik. Ayrıca, Malkara Kaymakamı Mahmut Halal başta olmak üzere Sivil Toplum Örgütlerine bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik." şeklinde konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisine girerek Ortaöğretim ve Lise öğrencilerine yönelik "eğitim çocukluktan başlar" adlı bir eğitim çalışması yaptıklarından bahseden Vergi Dairesi Müdürü, Maliye Bakanlığı tarafından gönderilen kırtasiye setlerini öğrencilere hediye ettiklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı