301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Eylül 2018 - Perşembe 14:23 Bu haber 16989 kez okundu
 
YAŞAM MERKEZİ 1 EKİM’DE HİZMETE BAŞLIYOR
Edirne Belediyesi’nin hizmete sunduğu; tiyatrosundan bale salonuna, masa tenisinden müzik kursuna kadar; çocukların kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda eğitim alabileceği Edirne Yaşam Merkezi, hizmete başlıyor. Yaşam Merkezi’nde; Satranç, Drama-Tiyatro Atölyesi, Dart, Masa Tenisi, Resim Atölyesi, Anne-Çocuk Atölyesi, Resim Atölyesi, Müzik Atölyesi ile içinde bilgisayarların da bulunacağı kütüphane yer alacak; Yaşam Merkezi’nden çocuklar ücretsiz olarak yararlanacak.
KÜLTÜR Haberi
 YAŞAM MERKEZİ 1 EKİM’DE HİZMETE BAŞLIYOR

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; çocukların çeşitli konularda eğitim alabileceği; sosyal yaşamda kendilerini daha iyi ifade edebilecek kazanımlar elde edeceği Yaşam Merkezi’ni 1 Ekim Pazartesi Günü Saat: 17.00’de düzenlenen törenle hizmete açacak.

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Caddesi’nde yer alan Yaşam Merkezi’nden tüm çocuklar ücretsiz olarak yararlanabilecek.  Çeşitli aktivitelerle çocukların olumlu davranışlar kazandırılacağı Yaşam Merkezi’nde  Satranç, Drama-Tiyatro Atölyesi, Dart, Masa Tenisi, Resim Atölyesi, Anne-Çocuk Atölyesi, Resim Atölyesi, Müzik Atölyesi ve  içinde bilgisayarların da bulunacağı kütüphane yer alacak.

Geleceğin teminatı çocukların sağlıklı bireyler olarak yetişmeleri için ellerinden gelen tüm çabayı gösterdiklerini belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, açılış törenine eğitime gönül veren tüm Edirnelileri davet ederek, “Çocuklarımız ülkemizin geleceği. Onlar ne kadar bilinçli, kültürlü, eğitimli olursa Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği muhasır medeniyetler seviyesine ulaşmamız daha da kolay olacaktır. Bu yaşam merkezi ile Edirne’ye 4 merkez kazandırmış olduk. Şimdiki hedefimiz de bir kreş açarak; 5’inci merkezi Edirneliler ile buluşturmak. Dün olduğu gibi bugün de aydınlık yarınlar için çalışmaya, daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın her zaman yanınızdayız” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı