301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 08:48 Bu haber 1051 kez okundu
 
Yüksel: “Gönül soframıza bereket yağdı”
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Ramazan ayıdolayısıyla her akşam bir mahallede düzenlenen iftar programıhava muhalefeti nedeniyle iptal edildi. Belediye BaşanıCüneyt Yüksel, “TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop hocamızın katılımıyla bu akşam 100. yıl mahallemizde gerçekleştirmeyi planladığımız programı sağanak yağmur nedeniyle iptal ettik. 3000 porsiyon iftar yemeğini vatandaşlarımıza dağıttık. Gönül Soframıza rahmet yağdı.” dedi.
KÜLTÜR Haberi
Yüksel: “Gönül soframıza bereket yağdı”

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl, “Soframız Bir Gönlümüz Bir” sloganıyla her akşam farklı bir mahallede düzenlenen “Gönül Sofraları” iftar etkinliğinin 100. Yıl Mahallesi’nde gerçekleştirilmesi planlanan programı, yağmur nedeniyle iptal edildi.

3000 kişinin ağırlanacağı program için Ekrem Tantı Caddesi üzerinde sabah saatlerinden itibaren başlayan hazırlıklar, akşam saatlerinde bastıran yağmur nedeniyle yarıda kaldı. TBMM BaşkanıProf. Dr. Mustafa Şentop’un da katılacağıprogram saat 20.00’da iptal edildi.  İftar programının gerçekleşeceği alana gelen Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 3000 porsiyon iftar yemeğini vatandaşlara dağıttı. Yüksel, hava muhalefeti nedeniyle iptal edilen programa ilişkin şunlarısöyledi: “TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop hocamızın katılımıyla bu akşam 100. Yıl Mahallemizde gerçekleştirmeyi planladığımız programı sağanak yağmur nedeniyle iptal ettik. 3000 porsiyon iftar yemeğini vatandaşlarımıza dağıttık. Gönül Soframıza rahmet yağdı.

 

 

HABER:SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı