301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 15:32 Bu haber 1081 kez okundu
 
Yüksel: “Süleymanpaşa’nın sorunlarını çözmek için göreve geldik, hepsini de çözeceğiz“
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Cüneyt Yüksel’in Süleymanpaşa halkı tarafından Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin başına getirilmesinin ardından yükselişe geçti. Taş yol yapımı, taş tamir, asfalt yama, kaldırım yapımı, malzeme serimi, yol açımı, yol temizliği gibi çalışmalar yürüten ekipler hizmetlerine yenilerini de ekleyerek yükselen bir grafik çizmeye başladı.
GÜNDEM Haberi
Yüksel: “Süleymanpaşa’nın sorunlarını çözmek için göreve geldik, hepsini de çözeceğiz“

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi yönetiminde yaşanan değişim müdürlüklere de olumlu şekilde yansımaya başladı. Bir süredir rutin çalışmalar gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in görevine başlamasının ardından adeta yükselişe geçti.

UZUN ZAMANDIR YAPILMAYI BEKLEYEN YOLLARDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Kumbağ Mahallesi Yaren Sokak ve Barbaros Mahallesi Bahçelievler Caddesi’nde uzun zamandır yapılmayı bekleyen yollara derhal müdahale eden ekipler birkaç gün içinde her yere de kilit taşı döşeyerek kullanıma açtı. Barbaros Mahallesi Ahmet Çalışkan Sokağında da çalışmalar yürüten Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yolun büyük bir bölümünü tamamladı.

ÇALIŞMALAR MAHALLE SAKİNLERİNE NEFES ALDIRDI

Kilit taşı yapının yanı sıra yol hafriyat ve malzeme serimi, kaçak kullanım alanlarının yıkımı, Barbaros ve Kumbağ Mahallelerinde denize iniş yolları ve park alanlarının otlardan arındırılması, kaldırım çalışmaları, taş tamiri ve asfalt tamiri de gerçekleştiren ekipler mahalle sakinlerine rahat bir nefes aldırdı.

DAHA ÖNCE DIŞARIYA ÜCRETLİ YAPTIRILAN İŞLERİ BELEDİYE PERSONELLERİ YAPIYOR

Ekiplerin büyük bir bölümünün bozuk yolları tamir etmekle uğraş verdiği müdürlükte ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi bankları ve demir kapı imalatı da yapılarken bozuk olduğu için atıl durumda bırakılan jeneratörler de bakımdan geçirilerek çalışır hale getirildi. Daha önce ücretli olarak yaptırılan Mutlukent Çay Bahçeleri kışlık branda açılma ve bakım işini de Fen İşleri Müdürlüğü üstlenerek yerine getirdi.

BAŞKAN YÜKSEL: BİRİMLERİMİZ ÇALIŞMAYA, BELEDİYEMİZ İŞLEMEYE BAŞLADI

Fen İşleri Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, imkan olmasına rağmen birçok çalışmanın belediye personeli ile değil de dışarıdan hizmet alımı ile yapılmasını eleştirdi. Yüksel; “Bu kadar çok personeli olan bir belediye kışlık brandanın açılması için bile dışarıya para öder hala getirilmiş. 165 kva jeneratör bozuldu denerek kenara atılmış. Kimse binlerce liralık jeneratörün tamir edilebileceğini düşünememiş. Yine kendi personelimiz ile çalışır hal getirdik. Birimlerimiz çalışmaya, belediyemiz işlemeye başladı. Çok yakında Süleymanpaşa’nın nasıl yükseleceğini hep birlikte göreceğiz.” dedi.

SÜLEYMANPAŞA’NIN SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN GÖREVE GELDİK, HEPSİNİ DE ÇÖZECEĞİZ

Yol yapım çalışmalarında özellikle yıllardır ihmal edilen mahallelere yoğunluk verdiklerini dile getiren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Birçok mahallemizde yol sorunu var. Ama özellikle bazı mahallelerimizde yıllardır çivi çakılmamış. Yolların bazılarında da yeni yapılmasına rağmen çökmeler olmuş. Allahın izni ile tek tek hepsini yapacağız. Süleymanpaşa’nın sorunlarını çözmek için göreve geldik, hepsini de çözeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

 

haber:süleymanpaşa belediyesi

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yüksel: “Süleymanpaşa’nın sorunlarını çözmek için göreve geldik, hepsini de çözeceğiz“
Yüksel: “Süleymanpaşa’nın sorunlarını çözmek için göreve geldik, hepsini de çözeceğiz“
Yorumlar
Haber Yazılımı