301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Minaredeki intihar girişimini polis önledi
Sütte yeni dönem başlıyor: Kaçaklar anlık olarak önlenecek
TBMM Başkanı Şentop: "Genel bütçeden eğitime ayrılan 7,5 milyar olan pay, 17 yıl sonra bugün 114 milyar liraya yükselmiştir"
Malkara yağlı güreşleri nefesleri kesti
Kıyıya vuran cesedi çoban köpekleri buldu
Hakkımızda

Marmaram İnternet ve Tanıtım Hizmetleri olarak 2003 yılında Malkara'nın ilk şehir portalı olma özelliğini taşıyan "malkaram.com" sitemizi yayına soktuk. Yazılımından görsel tasarımına kadar her şeyini kendi hazırdığımız sitemiz o zamanlar internet kullanımı çok yoğun olmamasına rağmen büyük ilgi gördü. Zaman geçtikçe güncellemeler yapmamıza rağmen sitemiz hızla gelişen internet teknolojileri karşısında artık beklentileri karşılayamayan bir duruma gelmişti. Bunun üzerine Haziran 2014 te yepyeni bir arayüz ve profesyonel bir yazılımla yenilediğimiz sitemiz Malkara'nın sesi olmayı sürdürüyor.

Profesyonel tasarımı, ajans bağlantılı zengin haber içeriğiyle, Tekirdağ genelinde yaşanan olayları, gelişmeleri en hızlı ve en doğru şekilde sizlere sunan malkaram.com'un ardından Şubat 2015 te "tekirdaghaber.com" adıyla tüm Tekirdağ'a hitap eden yeni haber portalımızı yayına sokmayı başardık.

Haber Yazılımı