301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Şubat 2019 - Pazar 21:34 Bu haber 3653 kez okundu
 
Bisanthe Oda Müziği Festivali'nde Bisanthe Quartet rüzgarı esti
Tekirdağ'da Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Bisanthe Uluslararası Oda Müziği Festivali'nde Bisanthe Quartet müzikseverlerle buluştu.
SANAT Haberi
Bisanthe Oda Müziği Festivali'nde Bisanthe Quartet rüzgarı esti

4. Bisanthe Uluslararası Oda Müziği Festivali'nde Bisanthe Quartet konser verdi. Her biri alanında tanınmış akademisyen ve müzisyenlerden oluşan yaylı dörtlü, iki büyük bestecinin yaylı dörtlü dağarcığının en sevilen eserlerinden (W.A. Mozart) Yaylı Çalgılar Dörtlüsü no: 15 Re minör K.421 (Allegro moderato-Andante-Minuetto-Allegro ma non troppo Piu allegro) ve (A. Dvorak) Yaylı Çalgılar Dörtlüsü'nü (Allegro-Lento-Molte Vivace-Vivace) seslendirdi. Kemanda Mehmet Yasemin ve Hakan Güven, viyolada Beste Modiri ve viyolonselde Didem Erken’den oluşan Bisanthe Quartet ekibine Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Fethiye Filiz Çelik çiçek takdim ederek teşekkür etti. 


Bisanthe 4. Uluslararası Oda Müziği Festivali, 2 Şubat Cumartesi günü saat 20.00’de Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda Emre Tamer ve İstanbul Camerata Barok’un müzik ziyafeti ile sona erecek. 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı