301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Şubat 2021 - Pazartesi 20:15 Bu haber 933 kez okundu
 
Karansıllı mahallesinde yaşayan vatandaşa gönül eli
Karansıllı mahallesinde yaşayan kimsesiz bir vatandaşın evi, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından baştan sona yenilendi.
YAŞAM Haberi
Karansıllı mahallesinde yaşayan vatandaşa gönül eli

Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışını Süleymanpaşa’da hayata geçiren Süleymanpaşa Belediyesi, her kesime hitap eden uygulamaları ile dikkat çekiyor. Evde bakım hizmetlerinden, her gün ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar teslim edilen sıcak yemeklere, giysi yardımlarından sokak hayvanları için verilen hizmetlere kadar çok sayıda gönüllere dokunan uygulama ve projeyi başarıyla yürüten Süleymanpaşa Belediyesi, son olarak Karansıllı mahallesinde yaşayan kimsesiz bir vatandaşın evini baştan sona yenileyerek daha yaşanabilir hale getirdi.


Ev baştan aşağı yenilendi
Mahalle sakinlerinin talebi üzerine harekete geçen Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, evin su ve elektrik tesisatının yenilenmesi, sıva, boya ve badana işleri, duşakabinli banyo yapımı, tavan ve çatı tamirini kapsayan tamirat ve bakım onarım çalışmalarını gerçekleştirerek kimsesiz vatandaşa teslim etti.


Karansıllı mahallesinde yürütülen ve yalnız yaşayan vatandaşın hayatını daha sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesini sağlayarak gönüllere giren Süleymanpaşa Belediyesi, her kesimden vatandaşın takdirini toplamaya devam ediyor.

 

Haber: TEKİRDAĞ (İHA)

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Karansıllı mahallesinde yaşayan vatandaşa gönül eli
Karansıllı mahallesinde yaşayan vatandaşa gönül eli
Yorumlar
Haber Yazılımı